Kolejne flagowe salony w Arkadii

Autor: pr 12 kwietnia 2016 13:25

W ostatnim czasie powiększyła się nie tylko oferta modowa, ale także sportowa i usługowa Arkadii. W centrum pojawiły się kolejne flagowe salony: pierwszy w kraju monobrandowy sklep Converse i największy spośród usytuowanych w centrach handlowych lokal Zara. Ponadto kilka marek obecnych w centrum zmieniło lokalizację lub powiększyło swoje salony.

18 marca w Arkadii otworzył się sklep marki Massimo Dutti. Salon potroił swoją powierzchnię (do 759 mkw.) i jest zlokalizowany na styku pasaży Canaletto i Twardowski na I piętrze.

Od 19 marca klienci centrum mogą także korzystać z oferty sieci Rossmann, której salon otworzył się na parterze w Pasażu Kopernik. Sklep ma ponad 400 mkw., a znaleźć w nim można 16 tys. produktów polskich i zagranicznych z katalogu 800 marek. J

30 marca w Arkadii zaczął działać pierwszy w Polsce monobrandowy sklep Converse, który jednocześnie jest salonem typu flagship dla tej marki. Jest to także pierwszy monobrandowy salon w tym koncepcie w Europie.

1 kwietnia w Arkadii rozpoczął działalność flagowy salon iSpot. Zlokalizowany na parterze w Pasażu Canaletto salon o powierzchni 325 mkw. jest największym salonem marki w Polsce.

W połowie kwietnia Arkadia będzie też mogła pochwalić się nowym salonem marki Zara, zaprojektowanym według najnowszego konceptu wnętrza sklepów. Potężny lokal będzie liczył ponad 2 500 mkw. Zara jest jednym z najpopularniejszych sklepów w Arkadii. 

Na poziomie 0, obok lokalu Frederic Moreno, pojawiła się marka Trendy Opticians (dawne Vision Express Trendy), będący siecią salonów optycznych łączących modę i profesjonalną opiekę wzroku.

Swoją lokalizację w Arkadii zmienił sklep modowy United Colors of Benetton, obecnie mieszczący się na poziomie I obok Reserved. Sklep poza swoją dotychczasową ofertą, wprowadził także kolekcję dla dzieci. Również na poziomie I, między Bering a Varsovie, powstał nowy salon marki Aren’art Forever.

Na tym samym poziomie centrum, między Carte d’Or a Taranko, otworzył się salon marki Optique.

W centrum można też odwiedzać już otwarty w nowej odsłonie po remoncie salon Gatta na poziomie I, między C&A a Li Parie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane