Kolejne galerie handlowe powstaną na Śląsku

Autor: dzinnikzachodni.pl 19 stycznia 2015 09:30

W konurbacji katowickiej na 1000 mieszkańców przypada 500 mkw. powierzchni handlowych Centrów handlowych mamy 41. Sporo, ale w regionie powstaną jeszcze kolejne - pisze dziennikzachodni.pl.

We wrześniu tego roku zostanie otwarty Supersam przy ulicy Piotra Skargi w Katowicach. Obiekt budowany przez Griffin Real Estate został już skomercjalizowany w 85 proc. Galeria na 23 tys. mkw. pomieści ponad 70 sklepów i punktów usługowo - handlowych.

Park Handlowy budowany jest w Świętochłowicach na Zgodzie. Pomieści sklep spożywczy, a także placówki z branży odzieżowej, obuwniczej oraz elektronicznej.

W tym roku ma się rozpocząć budowa galerii w Zawierciu. Centrum z ponad 19 tys. mkw. pomieści lokale handlowe, usługowe i gastronomiczne i parking z 636 miejscami.

Lada moment rozpocznie się budowa Gemini Park w Tychach w rejonie ul. Towarowej tuż przy DK1. Galeria będzie miała aż 32 tys. mkw. Otwarcie - na wiosnę 2016 roku - informuje dziennikzachodni.pl.

Trwa budowa galerii Galena w Jaworznie. Centrum ze 120 sklepami ma być gotowe pod koniec tego roku.

Z kolei w Tarnowskich Górach w budynkach byłych zakładów odzieżowych Tarmilo w rejonie ulicy Opolskiej i Sobieskiego powstanie Centrum Zakupów Tarnowskie Góry. Galeria handlowa zostanie otwarta w 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane