Kolejne lodziarnie "U Lodziarzy” w Ełku i Suwałkach

Autor: dlahandlu.pl 23 listopada 2016 09:51

Sieć franczyzowych lodziarni Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rośnie w dynamicznym tempie. W obecnym sezonie pod tym szyldem funkcjonowało łącznie 16 punktów w całej Polsce. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. Obecnie trwają poszukiwania kolejnych lokali w Ełku i Suwałkach.

Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” to sieć, która swoim zasięgiem pokrywa coraz większy obszar. Należące do niej lodziarnie, oferujące tradycyjne, tworzone na bazie babcinej receptury lody, w minionym sezonie działały m. in. w Augustowie, Białej Podlaskiej, Białymstoku, Ełku, Gdyni, Łomży, Olsztynie, Suwałkach i Żarach.

Przedstawiciele sieci nie ukrywają, że cały czas prowadzone są rozmowy na temat kolejnych otwarć. 

- Na tym etapie możemy jednak zdradzić, że w przyszłym roku pojawią się dwie kolejne lodziarnie w miastach, w których Wytwórnie już były obecne i odniosły spektakularny sukces. Mowa o Ełku i Suwałkach – wyjaśnia Aleksandra Szarkowska, manager rozwoju sieci.

Pierwsza Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” w Ełku znajdowała się przy ul. Wojska Polskiego 14. Jeszcze w trakcie sezonu sieć zdecydowała się na uruchomienie drugiego, mobilnego punktu sprzedaży. Riksza z lodami z Wytwórni umiejscowiona została nad samym jeziorem, przy ul. Pułaskiego 20.

Przeczytaj także:

Z kolei lodziarnia w Suwałkach działała do tej pory przy ul. Chłodna 8. W przyszłym sezonie oba stacjonarne punkty powrócą na swoje miejsce, a oprócz nich pojawią się również kolejne.

- Decyzja o otwarciu nowych lodziarni w tych miastach już zapadła. Obecnie trwają poszukiwania odpowiednich lokali – dodaje Aleksandra Szarkowska.

Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” to największa w Polsce franczyzowa sieć lodziarni tradycyjnych. W ofercie każdej z lodziarni codziennie znajdują się trzy podstawowe smaki lodów: śmietankowy, czekoladowy i truskawkowy, a także dwie, zmieniające się każdego dnia propozycje – lód mleczny i sorbet.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane