PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejne punkty sprzedaży papierosów elektronicznych Cigger

Autor: www.dlahandlu.pl 20 czerwca 2012 13:24

Toruń Plaza oraz galeria handlowa w Zambrowie to kolejne miejsca, w których w tym miesiącu uruchomione zostały w systemie partnerskim punkty sprzedaży papierosów elektronicznych marki Cigger. Dołączyły tym samy do już działających w galeriach ,,Alfa" w Białymstoku i Olsztynie, ,,Słowiańska" w Zgorzelcu i ,,Głogów". Elektroniczne papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w około 40 punktach na terenie kraju.

- Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim - mówi Artur Rajzner, dyrektor New Smoke sc. - Prowadzimy intensywne rozmowy z potencjalnymi partnerami. Jeszcze w czerwcu obecni będziemy między innymi w Kaliszu.

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku. Obok e-papierosów firma posiada w ofercie wkłady, atomizery, około 50 smaków liquidów, baterie oraz innego typu akcesoria. Można je kupić także w sklepie internetowym.
Do sprzedaży w kanale HoReCa dostępne są także e-papierosy jednorazowego użytku Cigger G0.

E-papierosy marki Cigger zastępują tradycyjne papierosy. Zawierają nikotynę, ale nie wydzielają dymu. Można je palić w miejscach publicznych, bowiem nie pachną i nie emitują substancji smolistych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane