Kolejne sieci włączają się w akcje pomocy dla powodzian

Autor: dlahandlu.pl 1 czerwca 2010 08:41

KZRSS "Społem" zachęca spółdzielnie z całego kraju do podjęcia akcji pomocy na rzecz osób dotkniętych powodzią. Poprzez wsparcie finansowe wyżej wymienionej inicjatywy KZRSS "Społem" będzie mógł współuczestniczyć przy podziale zebranych funduszy.

Z kolei Fundacja Carrefour już przekazała 650 tys. zł na rzecz powodzian. Fundusze przekazane Caritas Polska zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu do usuwania skutków powodzi w piętnastu miastach Polski. Carrefour współpracuje także z warszawskimi centrami handlowymi zarządanymi przez CEFIC. W galeriach Arkadia, Bemowo i Warszawa Wileńska do 15 czerwca klienci mogą w specjalnie oznakowanych koszach umieszczać dary na rzecz powodzian.  

Pomoc Carrefour trafi do mieszkańców terenów dotkniętych powodzią w okolicach: Sandomierza, Ciechanowa, Radomia, Tarnowa, Krakowa, Katowic, Bielska-Białej, Gliwic, Włocławka, Lublina, Wrocławia, Rzeszowa, Częstochowy, Przemyśla i Płocka.
Wcześniej informowaliśmy o zbiórkach dokonywanych przez sieć Piotr i Paweł, Stokrotka i Delima oraz Groszek. Stokrotka przedłużyła zbiórkę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,61

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane