PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Kolejne spotkanie sieci handlowych w Ministerstwie Rolnictwa

Autor: www.dlahandlu.pl 10 września 2014 09:49

9 września odbyło się kolejne spotkanie ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego z przedstawicielami Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, sieci handlowych oraz organizacji branżowych sektorów objętych embargiem nałożonym przez Federację Rosyjską.

Na wstępie omówiono bieżącą sytuację w zakresie współpracy podmiotów zajmujących się produkcją i przetwórstwem produktów rolno-spożywczych a sieciami zajmującymi się ich sprzedażą. Wspólnie podkreślono, że w związku z istniejącą nadwyżką towarów objętych embargiem i koniecznością ich zagospodarowania na rynku krajowym oraz na innych rynkach zewnętrznych, należy podjąć wspólne działania promocyjne.

W toku przeprowadzonej dyskusji minister zaproponował opracowanie takich programów do końca września br., które pozwoliłyby na wykorzystanie m.in. dodatkowych środków w wysokości 30 mln € z budżetu Unii Europejskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b prac. marketu 2014-09-10 15:22:36

  Poco Mini. Sawicki pyta o zdanie POHiD skoro to lobbysta zagranicznych sieci któremu daleko do właściwego i uczciwego handlu art. żywnościowymi i partnerskich relacji producent-sieci skoro POHiD jest na pasku zagranicznych sieci a im obce sa partnerskie relacje handlowe miedzy producentami a sieciami handlowymi!!!.Te spotkanie nic nie dadzą!!!!Sieci myślą jak przy tej okazji zarobić jak najwięcej. O jakiej promocji jest mowa przecież obciąży to tylko producentów tej żywności albo sieci będą oczekiwać coś ekstra z tego tortu unijnego - budżetu UE. POHiD to złodziejska nieuczciwa i niepotrzebna organizacja.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,69

 • Śr

  6,13

 • Min

  4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane