Kolejne umowy najmu w centrach handlowych Carrefour

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 5 listopada 2013 09:52

Carrefour Polska - właściciel i zarządca sieci centrów handlowych, sfinalizował kolejne umowy najmu na łączną powierzchnię ponad 900 m kw. Nowe marki pojawią się w centrum handlowym „Zielone Wzgórze" w Białymstoku, w „Galerii Słowiańskiej" w Zgorzelcu oraz w „Galerii Grudziądzkiej".

Umowy najmu zostały podpisane m.in. z marką Willsoor specjalizującą się szyciu koszul męskich oraz damskich. Salon tej marki zostanie otwarty w listopadzie br. w CH „Zielone Wzgórze" w Białymstoku i zajmie powierzchnię 70 mkw.

W „Galerii Słowiańskiej" w Zgorzelcu oraz w centrum handlowym „Zielone Wzgórze" w Białymstoku pojawi się najnowszy brand sieci LPP: SINSAY, którego kolekcja skierowana jest do młodych osób w wieku 15-24 lata. Salony SINSAY o powierzchni prawie 300 m kw. w Białymstoku, oraz prawie 400 mkw. w Zgorzelcu zostaną otwarte w pierwszym kwartale 2014 roku.

Kolejne umowy najmu Spółka Carrefour sfinalizowała z operatorami świadczącymi szeroko rozumiane usługi. Pod koniec bieżącego roku swój salon w centrum handlowym „Zielone Wzgórze" otworzy biuro podróży działające pod szyldem wakacje.pl ( 31 m kw.) oraz salon urody WAY TO BEAUTY (40 m kw.). Alior Bank natomiast dołączy do najemców obecnych w „Galerii Słowiańskiej". Salon tego operatora zajmie powierzchnię ok. 70 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane