Kolejny fundusz zainteresowany Polomarketem?

Autor: www.dlahandlu.pl 12 kwietnia 2012 17:27

Kolejny fundusz zainteresowany Polomarketem?

Jak już pisaliśmy, kilka dni temu cypryjska spółka Domelius Ltd zgłosiła zamiar przejęcia kontroli nad spółką Polomarket-Detal z Inowrocławia. Natomiast fundusz inwestycyjny ARGUS Capital z siedzibą w Jersey zgłosił w UOKiK-u zamiar przejęcia kontroli nad Domelius Ltd. 6 kwietnia taki sam zamiar zgłosił Plejada IV Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych z siedziba w Gdańsku.

Fudusze Inwestycyjne Plejada koncentrują swoją działalność na branżach związanych z: ekologią, restrukturyzacją wierzytelności, rozwojem infrastruktury krajowej,branżach mniej wrażliwych na spowolnienie gospodarcze. Fundusz inwestuje w projekty, w których jest większościowym udziałowcem.

Przypomnijmy, kilka dni temu przedstawiciele Polomarketu potwierdzili w rozmowie z portalem dlahandlu.pl, że Argus Capital jest zainteresowany przejęciem mniejszościowych udziałów w jednej ze spółek grupy. - Cała operacja służy uproszczeniu struktur kapitałowych w ramach grupy Polomarket - wyjaśniłą spółka.

Jednocześnie firma podkreśliła, że transakcja ta w żadnym wypadku nie dotyczy Polomarket Sp. z o.o., operatora sieci oraz właściciela znaku Polomarket.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane