Kolejny hipermarket Carrefour przebudowany według nowej koncepcji

Autor: www.dlahandlu.pl 1 sierpnia 2013 14:21

Carrefour zakończył prace modernizacyjne w hipermarkecie Turzyn w Szczecinie. Od 1 sierpnia klienci mogą robić zakupy w sklepie, który został przygotowany według nowej koncepcji.

Szczeciński hipermarket Carrefour Turzyn jest kolejnym sklepem sieci, który poddany został rewitalizacji i tym samym dołączył do grupy najnowocześniejszych sklepów sieci. Po trzymiesięcznych pracach renowacyjnych w hipermarkecie przestrzeń handlowa została przemyślana od nowa i zreorganizowana zgodnie z koncepcją światów produktów. Zmianie uległa aranżacja działów, kolorystyka i część wyposażenia sklepu. Powierzchnia sprzedaży sklepu została zmodernizowana, co pozwoliło na rozszerzenie oferty i uzupełnienie o dodatkowy asortyment. Oferta została wzbogacona i uzupełniona o nowe grupy produktowe.

Zmiany w hipermarketach Carrefour są kolejnym krokiem rozwoju sieci w Polsce. Poprzez konsekwentną realizację inwestycji, Carrefour chce utrzymać pozycję na rynku. -  Dostosowujemy do klienta ofertę naszych sklepów w każdej miejscowości i dzielnicy Polski, aby jak najtrafniej odpowiedzieć na ich potrzeby - mówi Robert Noceń, Dyrektor Eksploatacji Północ, członek zarządu Carrefour Polska.

Oferta produktowa w hipermarkecie Carrefour Szczecin Turzyn została zreorganizowana w tzw. światy, o czym wyraźnie komunikują oznaczenia działów, są to: artykuły sezonowe, multimedia, kultura, dom, zwierzęta domowe, uroda, dziecko oraz moda i targ świeżości.

W szczecińskim hipermarkecie nadal obecna będzie własna wędzarnia mięs i kiełbas.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b. prac. 2013-08-02 16:28:01

    Nic to nie da i tak "Cerfury" "Leklerki" będą syfiaste bo francuz jest dziadem i oszczędza kosztem jakości i higieny ale w Polsce u siebie by się nie odważył. Patrz

    Szczecin czy Zielona Góra syf na syfie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane