PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejny krok do budowy potężnego kompleksu biurowo-handlowego na Młocinach

Autor: Propertynews.pl/tcnwarszawa.pl 10 marca 2013 10:39

Firma Coimpex, przyszły inwestor kompleksu biurowo-handlowego na warszawskich Młocinach złożył w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska raport wpływu inwestycji na środowisko - podaje tvnwarszawa.pl. Firma oczekuje także na zmiany w studium zagospodarowania miasta, które pozwolą na zbudowanie galerii handlowej.

O inwestycji pisaliśmy w październiku ubiegłego roku. W tym momencie znane są kolejne szczegóły projektu. Wiadomo, że galeria handlowa będzie dysponowała powierzchnią 67 tys. mkw. Obok sklepów i restauracji powstanie m.in. kino oraz trójpoziomowy parking podziemny.

Zgodnie z planem w pierwszym etapie inwestycji powstaną cztery biurowce o powierzchni 22 tys. mkw. To jednak nie koniec ambitnych planów firmy Coimpex, której jednym z głównych udziałówców jest Pirelli Pekao Real Estate.

Jak dowiedział się tvnwarszawa.pl inwestor planuje zrealizować łącznie pięć etapów. Oprócz galerii handlowej i czterech biurowców docelowo na terenach wokół Huty Warszawa powstanie prawie 180 tys. mkw. powierzchni biurowej.

W drugim etapie inwestor planuje budowę 85 tys. mkw. powierzchni na ternach przy ul. Rokokowej i Nocznickiego. W trzecim etapie przy Hucie powstanie dalsze 30 tys. mkw. W czwartym i piątym natomiast kolejne 68 tys. mkw. Najwyższy z budynków będzie miał kilkanaście kondygnacji - pisze tvnwarszawa.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane