Kolejny N-Park powstanie we Wrocławiu

Autor: Investmap.pl/dlahandlu.pl 4 kwietnia 2017 13:27

Wkrótce rozpocznie się budowa nowego parku handlowego na wrocławskich Maślicach. Inwestor, spółka Napollo, złożył wniosek o wydanie decyzji środowiskowej w sprawie tego przedsięwzięcia. Z kolei 3 kwietnia złożono wniosek o pozwolenie na budowę obiektu handlowo-usługowego przy ulicy Maślickiej - podaje portal Investmap.pl.

Park handlowy typu convenience powstanie w północnej części Wrocławia, przy zbiegu ulic Maślickiej i Królewieckiej w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia, Maślice-Stabłowice. Lokalizacja oferuje doskonałą infrastrukturę komunikacyjną, z dobrym połączeniem z Autostradową Obwodnicą Wrocławia, trasą S8 oraz autostradą A4. W pobliżu przebiegają trasy trzech linii komunikacji miejskiej. Znajduje się szereg zabudowań wielorodzinnych oraz powstają nowe osiedla.  

N-Park Maślicka zaoferuje kilkanaście lokali handlowo-usługowych oraz gastronomicznych. Powierzchni najmu to 5300 mkw. GLA na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum planowany jest salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, bogata oferta usługowa, gastronomiczna. W sąsiedztwie budynku projektowana jest również stacja benzynowa. N-Park będzie posiadał parking naziemny na 150 miejsc. 

Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2018 r. 

Przypomnijmy: W styczniu br. we Wrocławiu wystartowała budowa N-Parku przy ul. Gagarina.
W obiekcie zaplanowanych jest 9 lokali. Obok takich najemców jak PEPCO, PETRA Gyros (wrocławski koncept fast food) oraz Fitness Academy, którzy podpisali już umowy najmu, w NParku znajdą się również m.in. apteka i drogeria oraz oferta spożywcza. Generalnym wykonawcą parku jest MIRBUD SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,43

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane