PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejny najemca w Outlet Białystok

Autor: pr 24 lipca 2013 10:32

Do grona najemców Outletu Białystok, obiektu realizowanego przez BOIG - The Blue Ocean Investment Group, dołączy Lancerto - polski producent klasycznej mody męskiej. Nowy najemca zajmie powierzchnię 126 mkw.

- W 2009 roku otworzyliśmy pierwszy salon firmowy Lancerto w Białymstoku. Od tego czasu, marka Lancerto systematycznie zyskuje wysoką rozpoznawalność na tym rynku. Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu w Outlecie Białystok, ponieważ jest to obiekt o bardzo dużym potencjale. Dzięki lokalizacji i wyprzedażowemu charakterowi centrum, Outlet Białystok z pewnością będzie cieszył się dużą popularnością. Jesteśmy przekonani, że dzięki bliskości aż sześciu przejść granicznych, oferta marki Lancerto znajdzie zwolenników także wśród klientów z zagranicy - mówi Tomasz Ciąpała, Wiceprezes Zarządu, Lancerto.
Outlet Białystok to centrum wyprzedażowe zlokalizowane w północno-wschodniej Polsce. Na powierzchni około 13 000 mkw. GLA znajdzie się ponad 80 markowych sklepów, a na parkingu przed obiektem zmieści się ok. 700 samochodów. W ofercie Outletu Białystok znajdzie się m.in. hipermarket spożywczy Carrefour, drogeria Rossmann, JYSK, Adidas, Reebok, Molton, Ski Team, 4F oraz strefa food-court. Obiekt otrzymał już decyzję
o prawomocnym pozwoleniu na budowę i obecnie trwa wybór generalnego wykonawcy.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane