Kolejny sieciowy sklep wchodzi na warszawskie osiedle

Autor: dlahandlu.pl 4 grudnia 2013 10:28

Na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie powstał kolejny sklep z pomarańczowym szyldem Carrefour express. Wcześniej w tej lokalizacji działało biuro prawno-podatkowe Atrium. W najbliższej okolicy działają dwie Biedronki, dwa Freshmarkety oraz sklep Top Market. Nieopodal na ul. Krochmalnej działa też sklep Carrefour express z zielonym logo. Taka sytuacja to nic szczególnego na polskich osiedlach i w centrach miast, gdzie działają już prawie sklepy w małym formacie, ale należące do wielkich sieci handlowych.

Carrefour Polska ocenia, że w pierwszym kwartale 2014 roku liczba sklepów franczyzowych Carrefour Express sięgnie 500.

Carrefour Polska należy w 100 proc. do francuskiej Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w naszym kraju.
Obecnie pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • aga 2013-12-23 22:35:01

  Co ma wspólnego generowanie strat przez Carrefour z interesem ( sklepem )prowadzonym przez franczyzobiorcę . To on ma decydujący wpływ na podstawowe parametry handlowe ( zamówienia, ceny , marże )jak ceny zakupu w Carrefur są do d... kupuje taniej u kogokolwiek ,ma to oczywiście wpływ na opłaty franczyzowe czy bonusy ale to jest businnes , trzeba kalkulować czy się opłaca czy nie. Pytanie dlaczego w Warszawie kilkunastu franczyzobiorców Carrefoura ( prowadzących od jednego do kilku sklepów franczyzowych) szukają kolejnych lokalizacji..? Czyżby byli"ofiarami konceptu" czy dobrze liczącymi kasę handlowcami .

 • rz_f 2013-12-10 21:44:37

  Au revoir Carrefour. Wychodźcie z Polski bo nie wiecie co czynicie. Nie macie pojęcia o prowadzenie franczyzy. Tylko straty potraficie generować. Bezinteresownie ostrzegam przyszłe potencjalne ofiary tego konceptu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  2,19

 • Śr

  1,69

 • Min

  1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane