Kolejny sklep Marcpolu z Zieleniakiem

Autor: dlahandlu.pl 27 sierpnia 2015 10:23

MarcPol zakończył modernizację sklepu przy ul. Płockiej 34 w Warszawie. W placówce zmieniono kolorystykę, wyremontowano całe wnętrze i doposażono ją w nowoczesne urządzenia sklepowe (m.in. lady mięsno-wędliniarskie). Wraz z remontem poszerzono ofertę sklepu o produkty świeże pochodzące od lokalnych producentów i dostawców. Nowością w sklepie jest m.in. Zieleniak z warzywami i owocami oraz dział z mięsem, wędlinami, rybami oraz serami.

Począwszy od III kwartału zeszłego roku MarcPol zmodernizował już ponad 30 sklepów. Sieć koncentruje się na odnawianiu najstarszych swoich placówek, zlokalizowanych przede wszystkim
w Warszawie i okolicy. Firma początkowo planowała, że cały proces potrwa do końca roku, jednak przyspieszyła prace i zakończy je już tej jesieni.
Poza nową aranżacją wnętrz i odmalowaną elewacją sklep zyskał nowe działy, w których klienci mogą teraz nabyć mięso, wędliny, sery, a także ryby wędzone. Nowością wyremontowanej placówki jest tzw. Zieleniak, w którym znaleźć można wybór warzyw i owoców. Podobne stoisko powstało w otwartym niedawno sklepie MarcPol w Stanisławowie Pierwszym pod Warszawą.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane