PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejny SPAR na Podkarpaciu

Autor: www.dlahandlu.pl 17 kwietnia 2012 09:10

Kolejny sklep sieci SPAR został uruchomiony w Pustkowie w województwie podkarpackim. Właścicielem 150 metrowego sklepu jest Czesław Książek, dla którego jest to kolejna inwestycja handlowa, ale pierwsza funkcjonująca pod tym szyldem. - Chcieliśmy rozszerzyć swoją ofertę i uznaliśmy, że SPAR jest dla nas doskonałym partnerem. Poznaliśmy ofertę wielu sieci, ale to SPAR okazał się bezkonkurencyjny - mówi Czesław Książek.

W nowym sklepie mieszczącym się na Pustków Osiedle 27D klienci będą mogli dokonywać zakupów na stoisku alkoholowym, mięsno - wędliniarskim i nabiałowym oraz codziennie zaopatrywać się w świeże pieczywo.

- W swojej ofercie będziemy też posiadać szeroki asortyment produktów regionalnych, które cieszą się na naszym terenie dużym powodzeniem - mówi Czesław Książek.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 34 krajach na 5 kontynentach. 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Czytaj również: Prezes Bać-Polu: W 2013 r. możemy przyłączyć ponad 100 sklepów działających pod logo innych sieci

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Jasio 2012-04-20 19:43:33

    Polacy powinni stworzyć swoją własną silną sieć marketów!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane