PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejny supermarket Intermarche na Dolnym Śląsku

Autor: www.dlahandlu.pl 24 września 2013 14:13

Kolejny sklep Intermarché zostanie otwarty w Ząbkowicach Śląskich 26 września. Będzie to już siódmy powstały w tym roku supermarket spożywczy Grupy Muszkieterów. Łącznie Grupa posiada w całej Polsce już 188 placówek tej sieci.

Pierwszy sklep Intermarché w Ząbkowicach Śląskich ma powierzchnię ponad 1300 mkw., a na terenie placówki uruchomiona zostanie wędzarnia oraz piekarnia.  

W supermarkecie zatrudnienie znajdzie blisko 35 osób. Inwestycja przyniesie także zyski dla gminy z tytułu podatków, m.in. od nieruchomości. Muszkieterowie uczestniczą aktywnie w życiu lokalnej społeczności, organizując akcje takie jak „Zbieramy Krew dla Polski", „Place Zabaw Muszkieterowie" czy „Muszkieterowie dla Polek" - program darmowej mammografii dla kobiet.

Wraz z nowym supermarketem w Ząbkowicach Śląskich, w województwie dolnośląskim Grupa Muszkieterów posiada już 30 sklepów Intermarché i 12 Bricomarché.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród" w Polsce, jest zrzeszeniem 230 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie blisko 190 supermarketów Intermarché i 90 Bricomarché. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane