PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejny wniosek o upadłość Merlin.pl

Autor: www.dlahandlu.pl 5 stycznia 2016 21:56

Zarząd Czerwonej Torebki poinformował o złożeniu przez spółkę CDC wniosku o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku Merlin.pl. Wniosek został złożony w sądzie w dniu 31 grudnia 2015 r.

Przypomnijmy, że 28 grudnia sam Merlin.pl złożył w Sądzie Rejonowym Poznań - Stare Miasto wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu.

Zarząd spółki Czerwona Torebka informował, że złożenie wniosku o upadłość spółki Merlin.pl S.A. prowadzącej do zawarcia układu z wierzycielami jest elementem restrukturyzacji w spółce, która zapewni dalsze funkcjonowanie na rynku marki Merlin.pl oraz poprawę stosunków z dotychczasowymi partnerami biznesowymi. W związku z podpisaniem umowy o współpracy ze spółką Topmall sklep internetowy Merlin.pl rozpocznie sprzedaż w przeciągu kilku tygodni.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Pracownik 2016-01-06 23:03:08

    Banda nieodpowiedzialnych gnojków. Ludzie zostali na święta bez wypłaty oraz żadnych informacji! Skandal!!! Oddajcie pieniądze pracowników!

  • Czekajacy na wyplate 2016-01-06 12:29:08

    "oraz poprawę stosunków z dotychczasowymi partnerami biznesowymi."A może by tak uregulować najpierw zaległe pensje pracowników złodzieje!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane