PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolekcja Książęcego z nowymi etykietami

Autor: pr 18 kwietnia 2016 10:44

Kolekcja Książęcego z nowymi etykietami Fot. mat.pras.

Trzy flagowe specjalności od Książęcego pojawią się na rynku w nowych opakowaniach. Książęce, które od 2012 roku jest jedną z wiodących marek w kategorii piw specjalnych, zmienia swoje oblicze. Nowe opakowania wyróżnią się na sklepowej półce. Jednocześnie w przystępny sposób pokażą najważniejsze informacje o każdym z wariantów kolekcji, co ułatwi piwoszom poznanie każdego z nich.

Na nowych etykietach mocniej wyeksponowano nazwę marki oraz wariantu, tak aby ułatwić piwoszom odnalezienie Książęcego na półce. Wyraźnie podkreślono główne składniki piwa – narysowane na tle warzelnych kadzi i wymienione na froncie butelki. Dodatkowo, na opakowaniu zamieszczono informacje o najważniejszych parametrach i cechach piwa, które pozwolą miłośnikom złotego trunku w pełni je odkryć. Na swojej etykiecie Książęce podpowiada, w jakim rodzaju szkła i w jakiej temperaturze najlepiej zaserwować dany wariant oraz z jakim daniem lub składnikami będzie się on doskonale komponował. W ten sposób po raz kolejny zaprasza do świata piwnych doznań.

Przez ostatnie 4 lata segment specjalności zmienił się. Polacy bardzo chętnie sięgają po piwa z tej kategorii, przez co notuje ona regularne wzrosty sprzedaży. Jednocześnie na rynku pojawiło się wiele nowych marek.

Książęce w nowych opakowaniach będzie wprowadzane do punktów sprzedaży od drugiej połowy kwietnia.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane