PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolporter i piekarnia Strusinianka w Gemini Park Tarnów

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 22 lipca 2011 08:56

Od 22 lipca br. Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings wzbogaci się o dwóch nowych najemców: piekarnię i cukiernię „Strusinianka" oraz salonik prasowy i wyspę prasową „Kolportera".

Saloniki Prasowe Kolportera to ogólnopolska samoobsługowa sieć handlowa typu convinience licząca ponad 1000 placówek. Salonik „Kolportera" w Gemini Park Tarnów zajmie lokal o powierzchni 43 metrów kwadratowych, a 10 metrowa wyspa prasowa usytuowana zostanie na wprost hipermarketu Tesco. Oba punkty prowadzone będą zgodnie z nowatorskim konceptem „Top-Press".

Piekarnia i cukiernia „Strusinianka" w Gemini Park Tarnów zajmie powierzchnię 12,5 metrów kwadratowych i będzie siedemnastym punktem tej sieci w Polsce. Obecnie „Strusinianka" jest największą i najbardziej znaną piekarnią w Tarnowie i okolicach, swoje pieczywo sprzedaje także w Krakowie, Bochni i Dębicy.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,24

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane