PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolporter poszerzył ofertę o izotoniki Oshee

Autor: dlahandlu.pl 27 grudnia 2010 21:10

Kolporter stale rozszerza swoją hurtową ofertę produktów FMCG. W grudniu 2010 zostały do niej wprowadzone napoje izotoniczne firmy Oshee.

- Badania rynku potwierdzają, że około 70 proc. sprzedaży izotoników generują sklepy spożywcze i kioski, a to są nasi partnerzy handlowi. Wprowadzenie do hurtowni Kolportera produktów marki jak Oshee na pewno wzbogaci ich ofertę - mówi Krzysztof Żądło, dyrektor handlowy Kolportera. - Z kolei skala sieci, jaką obsługujemy, pozwala producentowi napojów liczyć na realny i znaczący wzrost sprzedaży. Właściciele sklepów i punktów sprzedaży mogą już zamawiać izotoniki Oshee w każdym z naszych oddziałów terenowych.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce sieć terminali - wielofunkcyjnych urządzeń, umożliwiających m. in. sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych, przyjmowanie płatności za rachunki czy realizujących płatności kartami. Kolporter jest właścicielem ponad 900 saloników prasowych, buduje sieć sklepów spożywczych „Dobry Wybór". W 2011 roku spółka planuje debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane