Kolporter sprzedaje działkę pod handel w centrum Kielc

Autor: dlahandlu.pl 17 maja 2012 09:54

W Kielcach został ogłoszony przetarg na sprzedaż działki, pod budowę obiektu handlowego o powierzchni sprzedaży powyżej 2 tys. mkw. Cena wywoławcza to 23 mln zł.


Ogłoszony przez spółkę Karolkowa-Investment przetarg dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego wraz z prawem własności budynków nieruchomości, położonej w centrum Kielc, przy ul. Mielczarskiego 123.

Wystawiona na przetarg nieruchomość znajduje się w atrakcyjnym handlowo miejscu: w pobliżu dworca PKP oraz głównej promenady miasta - ulicy Sienkiewicza. Część działki od ul. Mielczarskiego przeznaczona jest pod budowę obiektu handlowego, o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m kw. Pozostała część działki od ul. Jagiellońskiej (o powierzchni około 28 700 m kw.) jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje poszerzenie do „dwupasmówki" głównej drogi dojazdowej do ulicy Mielczarskiego oraz stworzenie osiedlowego układu drogowego.

W skład całej nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 58 901 metrów kwadratowych oraz budynki o łącznej powierzchni użytkowej 13 082 m kw. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do sieci: wodociągowej, kanalizacyjnej, elektrycznej, gazowej i centralnego ogrzewania.

Działkę wystawia na sprzedaż Kolporter.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,77

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane