PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolporter uruchomi 50 salonów Top-Press i wzbogaci ich ofertę

Autor: dlahandlu.pl 11 stycznia 2011 15:44

Kolporter uruchomi 50 salonów Top-Press i wzbogaci ich ofertę

W 2010 roku Kolporter uruchomił 50 saloników prasowych Top-Press, w 2011 roku otworzy drugie tyle w centrach handlowych i przy reprezentacyjnych ulicach dużych miast. Planuje też poszerzyć ofertę o upominki, bilety na imprezy i produkty gastronomiczne

- Planujemy w 2011 roku uruchomienie kolejnych 50 saloników Top-Press - zapowiada Tomasz Kozłowski, dyrektor pionu inwestycji w Departamencie Sieci Własnej Kolportera.

Usytuowanie Top-Pressów w galeriach handlowych i przy głównych ulicach dużych miast sprawia, że zakupy w tych salonikach robią najczęściej klienci z większą skłonnością do wydawania pieniędzy niż w typowych placówkach handlowych. - Często nabywają produkty „przy okazji" innych zakupów i nie spieszą się jak inni konsumenci. Dlatego zdecydowanie poszerzyliśmy dostępną w Top-Pressach ofertę towarów - stwierdza Tomasz Sak, zastępca dyrektora handlowego Kolportera.

W Top-Pressach, oprócz tradycyjnego salonikowego asortymentu, klienci mogą zaopatrzyć się w prezenty na różne okazje - karty pocztowe i opakowania ozdobne wysokiej jakości. Top-Pressy w porównaniu z innymi salonikami mają też znacznie szerszą ofertę tytułów prasowych. Oprócz tego oferują szeroki wybór zabawek, multimedia, muzykę na CD, filmy, książki, gry komputerowe.

- Obecnie w wybranych punktach sprzedaży instalujemy kąciki śniadaniowe dające możliwość zakupu kawy, herbaty, sałatek i produktów typu fitness (tzw. lekkich przekąsek) - dodaje Tomasz Sak.

Kolporter planuje uruchomić w Top-Pressach sprzedaż pełnej oferty biletów na imprezy masowe, kulturalne i sportowe, a także wprowadzić do oferty wybrane modele telefonów komórkowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane