Kolporter wprowadził do sprzedaży kolejne produkty marki własnej

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2011 14:14

Asortyment marki własnej Kolportera, znanej pod nazwą Dobry Wybór, został w maju br. powiększony o dziewięć nowych produktów. Obecnie pod marką Dobry Wybór sprzedawanych jest 38 produktów.

W ofercie Kolportera pojawiły się trzy nowe rodzaje konserw rybnych Dobry Wybór: filety śledziowe w sosie pomidorowym, filety z makreli w sosie pomidorowym oraz szproty w sosie pomidorowym. Nowością smakową wśród pasztetów marki Dobry Wybór jest pasztet z pieczarkami. Po raz pierwszy w asortymencie marki własnej Dobry Wybór znalazło się jedzenie dla zwierząt: trzy rodzaje karmy dla psów oraz dwa rodzaje dla kotów.

Kolporter konsekwentnie realizuje swoją zapowiedź, że do końca 2011 r. w sprzedaży będzie 80 produktów marki Dobry Wybór, pochodzących od sprawdzonych polskich producentów. - W tym roku do oferty weszły już m.in. konserwy mięsne i warzywne, flaczki w rosole oraz musztarda, a w planach na najbliższe miesiące są owoce w puszkach - informuje dyrektor handlowy Kolportera Krzysztof Żądło.

Produkty marki Dobry Wybór są na rynku od maja 2010 roku. Obecnie pod tą nazwą sprzedawanych jest 38 produktów. Oprócz wspomnianych wyżej, w swojej ofercie dystrybucyjnej Kolporter ma ogórki konserwowe i koncentrat pomidorowy, dżemy, makarony, gołąbki, pulpety, klopsiki , fasolkę po bretońsku, a także orzeszki solone.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,89

  • Min

    2,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748653

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane