PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolporter wprowadził podręczniki do oferty saloników

Autor: dlahandlu.pl 16 sierpnia 2013 10:38

We wszystkich salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press można zamawiać komplety podręczników zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji dla przedszkoli, zerówek oraz klas I-III szkoły podstawowej na rok szkolny 2013/2014.

Kolporter ma w ofercie 80 zestawów książek i ćwiczeniówek siedmiu największych polskich wydawców (Juka, MAC Edukacja, Nowa Era, WSiP, Didasko, GWO, Żak), posiadających zgodę ministerstwa na publikację podręczników szkolnych. 

Kolporter sprzedaje podręczniki we współpracy z firmą, która prowadzi hurtową sprzedaż książek. - Klient zgłasza w naszym saloniku lub Top-Pressie tytuł interesującego go zestawu podręczników, a sprzedawca za pośrednictwem platformy internetowej składa zamówienie bezpośrednio w hurtowni. W ciągu maksymalnie 48 godzin książki są do odebrania przez klienta w punkcie, w którym je zamówił - wyjaśnia Piotr Jurek, dyrektor Pionu Saloników Prasowych w Kolporterze.
Sprzedaż podręczników będzie prowadzona przez cały sierpień, a także we wrześniu br. W punktach należących do dwóch ogólnopolskich sieci Kolportera - 800 salonikach prasowych i 150 salonach Top-Press.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane