Kolumbia wyprzedzi Polskę jako główny kraj wzrostu Jeronimo Martins?

Autor: espiritosantoib.com 18 czerwca 2013 11:50

Sklepy Ara otwarte kilka miesięcy temu w Kolumbii przez Jeronimo Martins, właściciela Biedronki mają szansę w perspektywie kilku lat stać się prawdziwym hitem - wynika z raportu "Emerging Markets Food" przygotowanego przez Espirito Santo Investment Bank. Eksperci oceniają, że sklepy te mają potencjał, aby w 2019 roku odgrywać większą rolę dla rozwoju firmy, niż polska Biedronka.

W Kolumbii otwarto dotychczas zaledwie 5 sklepów Ara, natomiast szacuje się, że do końca roku 2015 może powstać ich 150. Autorzy raportu zwracają uwagę na wysokie prognozy wzrostu gospodarczego dla Kolumbii oraz na młodą populację tego kraju, jak również na olbrzymią koncentrację ludności w terenach silnie zurbanizowanych. Mimo, iż eksperci z Espirito Santo Investment Bank podkreślają szansę, jaka stoi przed Arą, to jednak zaznaczają, że w najbliższym czasie sklepy te odgrywać będą dla Jeronimo Martins drugoplanową rolę.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b. prac sieci spec. HACCP 2013-06-19 13:38:16

    No i co z tego?. Niech tam Biedronka (Kolumbi) łupi klientów jak się dadzą to ich brudasów indiańskie klimaty, czyli są jeszcze kraje które dają się wykorzystywać więcej niż nasi pracownicy za przyzwoleniem ekipy "rudego"

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane