PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Komercjalizacja Galerii NDM wkroczyła w II etap

Autor: www.dlahandlu.pl 22 czerwca 2012 11:41

Salon meblowy Bodzio wynajął ostatni wolny lokal w I fazie inwestycji Galerii NDM, w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Wojska Polskiego 20. Głównym najemcą w obiekcie jest supermarket Marcpol.

- Nowy Dwór Mazowiecki to bardzo interesujący rynek - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację i zarządzanie obiektem. - Z jednej strony bardzo blisko Warszawy, więc relatywnie wysoka siła nabywcza mieszkańców, z drugiej - nowe lotnisko w mieście, z którego już w lipcu będzie regularnie latał Ryanair i Wizzair. W promieniu 1 kilometra od lokalizacji inwestycji mieszka kilka tysięcy osób, oprócz tego budowanych jest obecnie kilkaset mieszkań. Obecnie prowadzimy rozmowy dotyczące II fazy inwestycji m.in.: z dużym operatorem elektronicznym, sklepem typu dom i ogród, kilkoma dużymi operatorami z branży odzież i obuwie, oraz drogerią. II faza inwestycji będzie oddana w użytkowanie na przełomie II i III kwartału przyszłego roku. Docelowa powierzchnia obiektu wyniesie ok. 7 000 - 8 000 mkw. - dodaje Wojciech Drozd.

RetPro zajmuje sie kompleksową komercjalizacja i zarządzaniem inwestycjami komercyjnymi. RetPro zarządza m.in.: Galerią BEM (Zambrów), Galerią NDM (Nowy Dwór Mazowiecki), Galerią Mrówka (Ciechanów), Galerią Łomża, Galerią pod Dębami (Warszawa).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane