PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Komfort otwiera sklep franczyzowy w Malborku

Autor: dlahandlu.pl 27 sierpnia 2010 11:07

28 sierpnia w Malborku zostanie otwarty 28 sklep franczyzowy Komfort. Spółka zrealizowała już połowę tegorocznego planu zakładającego otwarcie 20 sklepów partnerskich. Jednocześnie sieć poszukuje kolejnych franczyzobiorców.

Plan rozwoju sieci franczyzowej Komfortu na 2010 rok, zakładający otwarcie 20 nowych placówek, osiągnął półmetek. Sklep w Malborku będzie 10 lokalizacją uruchomioną w tym roku. Franczyzobiorców zachęcają preferencyjne warunki, które obecnie spółka proponuje kandydatom.

- Przede wszystkim umożliwiamy rozłożenie kosztów związanych z uruchomieniem sklepu na raty, a w przypadku otwierania kolejnego sklepu przez tego samego franczyzobiorcę, także anulowanie trzech ostatnich rat. W praktyce oznacza to zmniejszenie kosztów inwestycji nawet do 30% i pozwala w krótszym czasie uzyskać zwrot poniesionych nakładów - mówi Anna Klinowska, dyrektor ds. rozwoju sklepów Komfort

Sklepy partnerskie powstają w miastach liczących 25-80 tys. mieszkańców. Warunkiem przystąpienia do sieci jest posiadanie działalności gospodarczej oraz kapitału na inwestycję początkową w wysokości około 120 tys. zł i dysponowanie lokalem własnym lub wynajmowanym o powierzchni od 400 do 600 m2. Opłata wstępna wynosi obecnie 15 tys. zł i w całości jest przeznaczana na pokrycie kosztów promocji otwarcia i tych związanych z uruchomieniem sklepu. Komfort nie pobiera opłat franczyzowych ani marketingowych.

Obecnie sieć Komfort liczy 151 sklepów, z czego w Polsce 116 sklepów własnych i 27 franczyzowych, 7 sklepów w Czechach i 1 na Słowacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane