PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Komfort z nowym sklepem franczyzowym

Autor: pr 2 marca 2016 10:06

25. lutego otwarty został kolejny franczyzowy sklep sieci Komfort. Salon, zlokalizowany w Turku przy ulicy Konińskiej 24, ma powierzchnię blisko 300 mkw., a jego wnętrze zaaranżowane zostało zgodnie z nowym konceptem sieci.

Sklep Komfort w Turku jest kolejnym, który marka otworzyła w nowym modelu współpracy franczyzowej. Komfort wziął na siebie większość kosztów inwestycyjnych oraz zapewnił partnerowi wsparcie w zakresie m.in. wykonania projektu i wyposażenia sklepu, zatowarowania oraz działań marketingowych. Marka planuje dalszy rozwój sieci w oparciu o te zasady współpracy.

- Poszukujemy kolejnych partnerów franczyzowych w dużych i średnich miastach. Naszą ofertę kierujemy do osób, które dysponują dobrze zlokalizowanymi lokalami - najlepiej własnymi, o powierzchni minimum 250 mkw. Atutem będzie również doświadczenie zawodowe, zbieżne z profilem naszej działalności: sprzedaż, obsługa klienta czy prace wykończeniowe – mówi Michał Stemplewski, odpowiedzialny za rozwój sieci franczyzowej Komfortu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane