PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Komornik u dewelopera centrów handlowych

Autor: www.dlahandlu.pl 11 sierpnia 2011 15:26

10 sierpnia br. komornik podjął czynności egzekucyjne w warszawskiej siedzibie spółki Retail Ukraine Developments Sp. z o.o. RUD jest deweloperem należącym do grupy kapitałowej, której spółki są właścicielami licznych galerii rozrywkowo-handlowych tzw. Focus Malls oraz parków handlowych - Focus Parks - m.in. w Piotrowie Trybunalskim, Bydgoszczy, Jeleniej Górze, Starogardzie Gdańskim, Tomaszowie Mazowieckim, Gliwicach, Pile oraz we Włocławku.

Działanie miało na celu egzekucję długów powstałych w okresie pierwszej fali kryzysu, gdy upadł projekt budowy wielu centrów handlowych na Ukrainie, w który to projekt zaangażowana była spółka Retail Ukraine Developments Sp. z o.o. Akcja komornika przebiegała w asyście policji, ponieważ dłużnik odmówił poprzednio udostępnienia swojego obiektu. Wierzyciela reprezentowała Kancelaria Trusiewicz Siwko.

 

Zarejestrowanym właścicielem Retail Ukraine Developments jest luksemburski Parkridge Retail.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • JELGÓR 2011-08-26 20:57:56

  Parkridge to bankrut. Nie płaci klubom sportowym , z którymi ma umowy. W Jeleniej wszczęto procedurę wywłaszczenia ich z wielkiej dziury na Kilińskiego gdzie od 10 lat "rozpoczynają budowę" Firma Krzak.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,49

 • Śr

  6,82

 • Min

  3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane