PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kompania Piwowarska reklamuje Żubra Ciemnozłotego

Autor: pr 3 października 2011 10:36

Kompania Piwowarska reklamuje Żubra Ciemnozłotego

Kompania Piwowarska 1 października 2011 roku rozpoczyna jesienną kampanię piwa Żubr promującą jego nowy wariant - Żubra Ciemnozłotego.

Jednym z narzędzi zaplanowanych działań jest emisja 30-sekundowego spotu TV, który został zrealizowany w konwencji filmu przyrodniczego. Narrator przeprowadza nas przez puszczę, ukazując życie jej mieszkańców oczekujących nadejścia jesieni. Puentą filmu jest pojawienie się na polanie najważniejszego zwiastuna jesieni: Żubra Ciemnozłotego.

Ponadto w kampanii użyte zostaną billborady oraz prowadzone będą działania w Internecie (m.in na stronie www.zubr.pl oraz na profilu marki w portalu Facebook. Kampanię wspierać będzie także reklama prasowa oraz materiały POS umieszczone w punktach sprzedaży zarówno w sklepach handlu tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Żubr Ciemnozłoty jest uzupełnieniem standardowego Żubra. Żubr Ciemnozłoty jako edycja limitowana jest dostępny w sprzedaży od września i pozostanie na półkach sklepowych do lutego 2012 roku. Piwo dostępne będzie w trzech rodzajach opakowań: butelka 0,5 l., puszka 0,5 l. oraz czteropak puszek 0,5 l. Poziom alkoholu w Żubrze Ciemnozłotym wynosi 6,9%, poziom ekstraktu - 15%.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Max 2011-10-03 21:28:34

    Tego syfu nie idzie pić, powinni to jak najszybciej wycofać z rynku, sama chemia ze spirolem ...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane