Komputronik Megastore w przyszłym roku w Poznaniu

Property News 23 października 2013 13:33

Komputronik SA, po sukcesie otwartego w Warszawie salonu Komputronik Megastore, podjął decyzję o otwarciu wiosną 2014 roku kolejnego salonu w tej formule, tym razem w Poznaniu.

Salon będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym Plaza, gdzie dotychczas znajdował się największy salon Komputronik w Wielkopolsce. Komputronik Megastore w Poznaniu będzie miał około 1 400 mkw., czyli będzie ponad 6 razy większy od poprzedniego formatu salonu. Na czas prac adaptacyjnych salon został przeniesiony do tymczasowej lokalizacji, która znajduje się na parterze Centrum Handlowego Plaza. Komputronik Megastore zajmie część wolnej powierzchni po zamkniętym w maju Fantasy Park.

Komputronik działa na rynku od ponad 17. lat. Dostarcza sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, a także produkty AGD i RTV. W tym czasie spółka stworzyła sieć sprzedaży złożoną z około 220 salonów i zrealizowała znacznie ponad 2 mln zamówień w internetowym sklepie Komputronik.pl. W kwietniu 2013 roku spółka otworzyła w Warszawie pierwszy w Polsce salon nowoczesnych technologii i największy sklep komputerowy w kraju - Komputronik Megastore.

Komputronik SA wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Komputronik, do której należą również: Benchmark, Komputronik API, Idea Nord, Cogitary, Movity, KEN TI, a także czeska spółka K24.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Tabaluga 2014-03-14 18:38:57

    A dokładnie 21 marca. Bynajmniej taka jest informacja na stronie Komputronika. No niech otwierają, zobaczym jak to wyszło.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane