Komputronik rozszerza asortyment m.in. o produkty wyposażenia wnętrz

Autor: dlahandlu.pl 22 października 2015 14:22

Komputronik rozszerza asortyment m.in. o produkty wyposażenia wnętrz fot. Komputronik

Komputronik, zarówno w sklepie internetowym oraz w wybranych salonach poszerzy asortyment o nowe kategorie produktowe, zebrane pod wspólnym sublogo Komputronik Home.

Pierwsza kategoria udostępniona Klientom to produkty dedykowane dzieciom.
W ofercie „Dziecko” znaleźć można zabawki i gry, akcesoria szkolne, a także wózki i foteliki samochodowe. W planach są już kolejne: „Dom”, „Ogród”, „Uroda”, „Zdrowie”, „Motoryzacja”, „Turystyka”, „Hobby” i „Moda”. Łącznie znajdzie się w nich kilkanaście tysięcy produktów. 

Komputronik Home będzie integralną częścią oferty dostępnej w sklepie internetowym Komputronik.pl, pewnego rodzaju submarką. Produkty z tych kategorii pojawią się także w wybranych salonach stacjonarnych – wyjaśnia Joanna Tobiszowska, dyrektor marketingu Komputronik S.A. Już dawno wyszliśmy poza ofertę sprzętu IT. Stale rozszerzamy segment AGD i RTV, a teraz w naszym sklepie będzie można znaleźć przedmioty niezbędne w codziennym życiu, często w promocyjnych cenach. Wejście w nowe kategorie produktowe jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku i oczekiwania klientów, którym zależy na szybkich zakupach w komfortowych warunkach – dodaje.

W ramach stałej oferty Komputronik Home będą organizowane specjalne, czasowe  akcje promocyjne. Akcje będą obowiązywać w z góry określonych terminach lub do wyczerpania puli towarów.

Produkty z oferty Komputronik Home do końca roku mają pojawić się także w warszawskim i poznańskim salonie Megastore oraz w 20 większych salonach w całej Polsce, w których obecnie znajduje się ekspozycja sprzętu RTV i AGD.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    14,83

  • Min

    9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane