PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Komputronik z usługą Turbokurier wyznacza nowe standardy w szybkości dostaw

Autor: www.dlahandlu.pl 2 lipca 2015 15:03

„Same day delivery” czyli dostarczenie zamówionego w sieci towaru tego samego dnia cieszy się dużą popularnością na Zachodzie, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Na polskim rynku trend dopiero raczkuje. Komputronik jest jedną z pierwszych firm, które zdecydowały się na uruchomienie takiej usługi pod nazwą Turbokurier.

Obecnie jest ona dostępna dla mieszkańców Warszawy i Poznania. Dotychczasowe dane pokazują, że póki co nieco częściej z szybkiej przesyłki korzystają mieszkańcy stolicy.

- Udostępnienie usługi w tych dwóch miastach jest ściśle związane z zapleczem magazynowym. Chcąc sprostać wymaganiom, jakie stawia „same day delivery”, konieczna jest stała dostępność towarów na poziomie magazynu centralnego, w którym zgromadzony jest cały asortyment. Tylko dzięki temu możliwe jest dostarczenie jednego z kilkudziesięciu tysięcy produktów w ciągu 2-3 godzin od potwierdzenia przyjęcia zamówienia – wyjaśnia Sławomir Komiński, dyrektor e-commerce Komputronik S.A.

 

- Cały czas doskonalimy tę usługę i myślimy o jej uruchomieniu w kolejnych miastach – dodaje.

Niekwestionowanym liderem wśród towarów zamawianych Turbokurierem od początku uruchomienia usługi są dyski twarde. Na szybkiej dostawie zależy także klientom wybierającym laptopy oraz akcesoria takie jak myszki, a także smartfony .

Koszty dostawy zależne są od wielkości i wagi przesyłki oraz terminu jej doręczenia (dzień powszedni lub weekend) i zaczynają się od 9,95 zł brutto. W przypadku zamówienia przekraczającego wartość 1500 zł brutto dostawa Turbokurierem jest gratisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,29

  • Śr

    5,96

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane