PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Konferencja E-commerce: Internet of me wyznaczy ścieżki rozwoju

Autor: dlahandlu.pl 27 marca 2015 13:04

Internet of me – personalizacja internetu będzie przyszłością branży e-commerce – mówił podczas sesji "Polski rynek e-commerce - motor rozwoju polskiej gospodarki" na Konferencji E-commerce Business Success Story & Strategies Mateusz Ciesielski, Business Development Director, SAS Institute.

Badania pokazują, że w 2016 co czwarty mieszkaniec globu będzie używać smartfonu. W 2018 ten wskaźnik osiągnie 50 proc. W ubiegłym roku w Polsce 13 mln ludzi używało smartfonów, w 2018 będzie ich już 20 mln.

- Niedługo miliony domów będą dysponować stałym dostępem do WiFi, a połowa planety będzie podłączona do internetu. Na świecie jest 50 mln hotspotów, w Polsce - 1,5 mln. W kraju mamy darmowy internet Aero2, do którego każdy ma prawo. 99 proc. mieszkańców w Polsce jest już w zasięgu tej sieci. Dostęp do internetu stanie się jednym z podstawowych praw człowieka – mówił Mateusz Ciesielski. Panelista podkreślił, że coraz większą rolę w naszym życiu będą odgrywać urządzenia z dostępem do internetu, które w niedalekiej przyszłości będą połączone w jeden system. - Samsung zapowiada, że w ciągu 3 lat 80 proc. jego urządzeń będzie miało dostęp do sieci. To pozwoli na ciągłą interakcję z klientem, jak również pozyskiwanie bezcennych informacji o jego zrachowaniach. A to przekłada się na realne zyski. Internet of me – czyli internet spersonalizowany, dostępny przez smartfon i inne urządzenia, umożliwiający bezustanną komunikację firmy z klientem. Sprzedaż stanie się jest jednym z wielu punktów nieustannego dialogu z konsumentem. Ten wyścig wygrają ci, którzy pierwsi zaczną w ten sposób patrzeć na biznes- dostosują go do konsumentów korzystających z wielu nowoczesnych urządzeń naraz– wyjaśnił dyrektor SAS Institute.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane