Konflikt wśród akcjonariuszy Eko Holdingu

Autor: Parkiet 17 października 2012 09:08

Największy akcjonariusz wybrał Advent, ale drobni inwestorzy przychylniejszym wzrokiem patrzą na Mid Europę, która oferuje wyższą cenę. Rozważają powołanie rewidenta do spraw szczególnych - pisze "Parkiet".

Inwestorzy finansowi zamierzają oni na zwołanym na NWZ 29 listopada powołać do rady nadzorczej swojego przedstawiciela w drodze głosowania grupami. Jeśli im się uda, wygasną mandaty pozostałych, dotychczasowych członków rady.

Z informacji "Parkietu" wynika, że inwestorzy finansowi rozważają również wystąpienie z wnioskiem o powołania rewidenta do spraw szczególnych w Eko Holdingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • zdeklasowany 2013-04-08 09:19:31

  Rewident w EKO Holding to nie glupia sprawa. Powinien przyjrzeć się zwłaszcza takim stanowiskom jak brygadzista w kontroli, który nic nie robi a bierze dużą kasę. Wydawanie nieodpowiedzialnych decyzji i zwalanie winy na podległych sobie osobom to jego przywilej. Do sklepu w Chojnowie jedzie 15 ton kapusty a miało być 15 kg. Kierowniczka dzwoni i mówi że sama kapusta nie zmieści jej się na sklepie:))A jeszcze szczyci się że magazyn z warzywami to jego zasługa. Te i tego typu decyzje powinny być sprawdzone. Ciekawe jak wyjdzie na tym magazynie inwentaryzacja?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  9,72

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane