Konkurs i kampania Gillette Sensitive

Autor: wirtualnemedia.pl 1 października 2013 13:46

Pod hasłem "Wyzwanie Gillette Sensitive" rozpoczęła się kampania reklamowa maszynki do golenia Gillette FusionProGlideSensitive.

Reklama emitowana w ramach kampanii "Wyzwanie Gillette Sensitive" pokazuje, jak mężczyzna ogolił się maszynką Gillette FusionProGlideSensitive podczas skoku ze spadochronem z wysokości 4 tys. metrów.

Ma to pokazać, że GilletteProGlide Sensitve - zaprojektowana dla potrzeb skóry wrażliwej - pozwala mężczyznom na golenie się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, nie powodując podrażnień skóry.

Akcja obejmuje również konkurs prowadzony w aplikacji na facebookowym fanpage'u Gillette Polska. Należy w nim zgłosić pomysł na ekstremalne zadanie do wykonana. Trzy wybrane zadania zostaną zrealizowane prze osoby, które się do tego zgłoszą, a ich wykonawcy zaraz potem ogolą się maszynką Gillette FusionProGlideSensitive. Ponadto w aplikacji można wziąć udział w mini grze, w której do zdobycia jest 30-procentowa zniżka na produkty Gillette Fusion Proglide Sensitive.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane