Konkurs konsumencki NY coffee firmy Mokate

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 30 września 2011 14:27

W konkursie konsumenckim "Multipolowanie na bilety" codziennie do wygrania będzie 40 biletów i zestaw gadżetów NYcoffee, zwycięzca akcji otrzyma skuter Piaggio.

Konkurs konsumencki "Multipolowanie na bilety" rozpocznie się 15 października 2011 r. na Facebooku (www.facebook.com/nycoffee). Następnie w Multikinie pojawią się reklamy NYcoffee. Konkurs konsumencki „Multipolowanie na bilety" wspierany będzie również przez oryginalne i wysmakowane graficznie materiały POS (standy, plakaty, toppery na paletę). W trwającej do 10 stycznia 2012 roku akcji promocyjnej będzie można wygrać 3520 biletów do Multikina, 88 zestawów NYcoffee oraz skuter Piaggio.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba kupić oznaczoną stickerem konkursowym torbę NYcoffee 3in1 lub 2in1 - znajdziemy w niej kupon z indywidualnym kodem alfanumerycznym. Następnie należy polubić profil NYcoffee na Facebooku (www.facebook.com/nycoffee), wpisać kod z kuponu i dokończyć hasło „Moje miasto nigdy nie śpi bo...".

Codziennie nagradzanych biletami do Multikina będzie 40 najlepszych haseł. Również codziennie spośród nich wybierane będzie hasło dnia - jego autor otrzyma dodatkowo zestaw gadżetów NYcoffee. Spośród wszystkich haseł dnia wybrane zostanie najlepsze, nagroda główna za jego ułożenie to skuter Piaggio.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Irek 2012-01-04 12:04:10

  Moje miasto nigdy nie śpi bo po wypiciu kawy NYcoffee jestem bardzo żeśki.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  2,61

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane