Konkurs Posti dla przedszkolaków

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2011 13:24

Od 15 maja do 24 czerwca firma POSTI, producent herbat, prowadzi konkurs dla dzieci w wieku przedszkolnym - „Czwarty Herbuś". Zabawa ma na celu propagowanie spożycia herbatek funkcjonalnych wśród dzieci.

„Wymyśl i narysuj czwartego Herbusia" - to główne hasło akcji konkursowej prowadzonej przez POSTI. Herbusie to sympatyczne maskotki, które widnieją na opakowaniach linii herbatek funkcjonalnych dla dzieci. Jak do tej pory są trzy: „Dla Niejadka", „Dla Mistrza" i „Dla Bystrzaka". Zadaniem konkursowym jest stworzenie własnej wizji czwartego Herbusia - tego, jak miałby wyglądać i czym się zajmować.
W konkursie plastycznym mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat, uczęszczające do przedszkoli. Firma przewidziała 3 nagrody indywidualne i nagrody zbiorowe dla grupy przedszkolnej. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wyłonienie zwycięzców nastąpi 15 lipca 2011 roku.

Indywidualnie dzieci wygrać mogą wycieczkę do wybranego europejskiego parku rozrywki o wartości 5000 zł (dla dwojga dzieci i dwóch opiekunów), jedną z trzech konsol PlayStation lub jedną z dziesięciu kart podarunkowych na zakupy o wartości 250 zł, do zrealizowania w sklepach SMYK. Nagrody zbiorowe składają się z plecaka, koszulki i czapki z Herbusiem oraz herbatek o wartości 1000 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,41

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11002

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane