PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Konsolidacja Makrum, Immobile i Euroinwest CDI

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 20 grudnia 2011 17:12

Spółka Makrum połączyła się ze spółką Immobile Sp. z o.o. odpowiedzialną za sieć Hoteli Focus. Z kolei Immobile we wcześniejszej transakcji nabyła 100% udziałów w Euroinwest CDI Sp. z o.o. Zakres działalności GK Makrum obejmuje tym samym branże: od przemysłu ciężkiego, przez nieruchomości handlowe, hotelowe, aż po gastronomię.

Makrum S.A., notowana od 2007 roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiada bogate doświadczenie w produkcji ciężkich stalowych konstrukcji maszyn stosowanych w górnictwie morskim i urządzeniach okrętowych. Większościowym akcjonariuszem i prezesem zarządu spółkijest Rafał Jerzy, pomysłodawca i inicjator centrum handlowego Makrum. Poprzez spółkę Immobile z powodzeniem rozwija w Polsce sieć hoteli pod marką Hotel Focus. Pod tym szyldem usługi hotelowe świadczą obiekty w Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie i Gdańsku. Kolejny obiekt to Hotel w Katowicach, którego otwarcie planowane jest na przyszły rok.

Spółka Euroinwest CDI posiada wieloletnie doświadczenie w ramach kompleksowego zarządzania inwestycjami. Zakres jej działalności obejmuje nadzory inwestorskie, kompleksową kontrolę procesu inwestycyjnego, planowanie i kosztorysowanie inwestycji. Głównymi realizacjami CDI są inwestycje dla centrów handlowych, biurowych, mieszkaniowych i dla obiektów przemysłowych. Firma przyczyniła się m.in. do powstania portu lotniczego w Gdańsku, stadionu Baltic Arena Gdańsk czy Ikei w Łodzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane