Konsolidacja na rynku dostawców rozwiązań SAP

Autor: dlahandlu.pl 10 sierpnia 2016 10:27

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, z dniem 1 sierpnia br., BCC i 7milowy z Grupy BCC połączyły swoje siły. Proces konsolidacji przebiegł według planu.

Powstały w 2004 roku 7milowy był spółką Grupy BCC, wyspecjalizowaną we wdrożeniach rozwiązań SAP dla małych i średnich firm (MŚP). Jako jedyny partner SAP w Polsce, 7milowy posiadał w ofercie oba rozwiązania SAP dla MŚP: SAP ERP All-in-One i SAP Business One. W ciągu ponad 10 lat działalności 7milowy zrealizował około 100 projektów ERP.

Skonsolidowana spółka dysponuje największym zespołem specjalistów SAP w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje pełne portfolio usług SAP od wdrożeń i rozwoju przez serwis po utrzymanie w BCC Data Centers, zarówno dla systemów SAP ERP (SAP All-in-One) jak też dla systemu SAP Business One. W wyniku połączenia, dotychczasowi klienci 7milowego korzystają ze wsparcia jednego, dużego dostawcy z doświadczeniem w pracy dla małych, średnich i dużych firm oraz międzynarodowych korporacji.

Oprócz 7milowego, do zintegrowanego podmiotu zostały włączone inne firmy z Grupy BCC. Obecnie BCC zatrudnia ponad 300 osób, umacniając pozycję lidera na polskim rynku usług SAP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,82

  • Śr

    3,86

  • Min

    2,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10991

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane