Konsolidacja na rynku dostawców rozwiązań SAP

Autor: dlahandlu.pl 10 sierpnia 2016 10:27

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, z dniem 1 sierpnia br., BCC i 7milowy z Grupy BCC połączyły swoje siły. Proces konsolidacji przebiegł według planu.

Powstały w 2004 roku 7milowy był spółką Grupy BCC, wyspecjalizowaną we wdrożeniach rozwiązań SAP dla małych i średnich firm (MŚP). Jako jedyny partner SAP w Polsce, 7milowy posiadał w ofercie oba rozwiązania SAP dla MŚP: SAP ERP All-in-One i SAP Business One. W ciągu ponad 10 lat działalności 7milowy zrealizował około 100 projektów ERP.

Skonsolidowana spółka dysponuje największym zespołem specjalistów SAP w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje pełne portfolio usług SAP od wdrożeń i rozwoju przez serwis po utrzymanie w BCC Data Centers, zarówno dla systemów SAP ERP (SAP All-in-One) jak też dla systemu SAP Business One. W wyniku połączenia, dotychczasowi klienci 7milowego korzystają ze wsparcia jednego, dużego dostawcy z doświadczeniem w pracy dla małych, średnich i dużych firm oraz międzynarodowych korporacji.

Oprócz 7milowego, do zintegrowanego podmiotu zostały włączone inne firmy z Grupy BCC. Obecnie BCC zatrudnia ponad 300 osób, umacniając pozycję lidera na polskim rynku usług SAP.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane