Konspol rusza z promocją w kinach sieci Multikino

Autor: dlahandlu.pl 30 sierpnia 2012 14:45

Dnia 1 września br. firma Konspol przy udziale społki Multikino Media rozpoczyna w całej Polsce akcję promocyjną produktów z linii Konspol Natura. Kampania potrwa do końca października i obejmie kina sieci Multikino.

Przez cały sierpień sprzedaż produktów Konspol Natura wspierały billboardy sponsorskie emitowane w stacjach ogólnopolskich: TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości", przed Prognozą Pogody o 20.10 oraz TVN w programie „Dzień Dobry Wakacje" - teraz przyszedł czas na kolejny etap kampanii.

W promocji do wygrania są bilety do kina na seanse oferowane przez sieć.

Promocją konsumencką "Zbierz 10 naklejek z produktów Konspolu i odbierz bilet do kina" będą objęte produkty z linii Konspol Natura oraz produkty Light. Opakowania produktów z tych serii będą oznaczone specjalnie przygotowanymi stickerami promocyjnymi, zaś o całej promocji będą informowały umieszczone w sieci kin Multikino plakaty, infotixy, reklama wyświetlana na plazmach w multiplexach.

Dodatkowo, akcję wspierać będą działania prowadzone w internecie, m.in. bannery na portalu Wirtualna Polska oraz dystrybucja krótkiego video przygotowanego specjalnie na potrzeby kampanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    2,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201