PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Konspol startuje z kampanią reklamową

dlahandlu.pl 18 lipca 2012 11:48

Wraz z początkiem sierpnia br. firma Konspol rozpoczyna kampanię reklamową produktów z linii Konspol Natura. Komunikacja marketingowa oparta o materiały ATL i BTL potrwa do końca października.

Podstawowym wsparciem sprzedaży produktów z linii Konspol mają być billboardy sponsorskie emitowane przez cały sierpień w stacjach ogólnopolskich: TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości", przed Prognozą Pogody o 20.10 oraz TVN w programie „Dzień Dobry Wakacje".

Poza reklamą telewizyjną kampania zakłada również szereg innych działań promocyjnych, m.in. w sieci kin Multikino.

- Wraz z siecią Multikin specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy promocję konsumencką, w której do wygrania są bilety do kina na seanse oferowane przez sieć - mówi Agnieszka Piech, Kierownik ds. Marketingu Konspolu.

Promocją konsumencką "Zbierz 10 naklejek z produktów Konspolu i odbierz bilet do kina" będą objęte produkty z linii Konspol Natura oraz produkty Light. Opakowania produktów z tych serii będą oznaczone specjalnie przygotowanymi stickerami promocyjnymi, zaś o całej promocji będą informowały umieszczone w sieci Multikin plakaty, infotixy, reklama wyświetlana na plazmach w multiplexach.

Dodatkowo, akcję wspierać będą działania prowadzone w internecie, m.in. bannery na portalu Wirtualna Polska oraz dystrybucja krótkiego video przygotowanego specjalnie na potrzeby kampanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane