PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Konsumencki konkurs Grupy Żywiec

Autor: pr 30 maja 2014 12:44

Wraz ze zbliżającą się kolejną edycją największego święta piwowarów w Polsce - Festiwalu Birofilia 2014 - rośnie też zainteresowanie wszystkim co dzieje się „wokół" piwa. Dla wielbicieli tego trunku Grupa Żywiec stworzyła specjalną aplikację konkursową dostępną na facebookowym profilu Festiwalu Birofilia.

W tym roku Grupa Żywiec prezentuje piwny foodpairing, czyli podpowiada jak do wyjątkowego piwa dobrać wyjątkowe jedzenie, które pozwoli wydobyć pełnię smaku złocistego trunku. Grupa Żywiec przygotowała specjalną aplikację konkursową, która pomaga sprawdzić swoją wiedzą na temat łączenia piwa z potrawami.

Każdy pełnoletni użytkownik internetu może wejść na profil Festiwalu Birofilia w serwisie Facebook, gdzie znajdzie aplikację konkursową „Piwne Smaki". Dzięki niej można poznać najlepsze połączenia piwnych stylów z potrawami. To nie quiz wiedzy, a zbiór cennych wskazówek, które mogą być pomocne przy odpowiedzi na końcowe pytanie konkursowe.

Nagrodami dla zwycięzców są podwójne zaproszenia na Festiwal Birofilia 2014 w Żywcu, ekskluzywne warsztaty z foodpairingu, zestawy do profesjonalnego testowania piwa oraz oryginalne szklanki z logo Grand Championa Birofilia 2013. Co więcej, przepisy które powstaną podczas warsztatów znajdą się w opublikowanym przez Grupę Żywiec albumie.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane