PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Kopacz: Polacy powinni zarabiać tak, jak się zarabia na Zachodzie

Autor: PAP 15 września 2015 10:02

Polacy powinni wreszcie zarabiać, tak jak zarabia się na Zachodzie - uważa premier Ewa Kopacz. Doprowadzenie do tego to wyzwanie na następne cztery lata - mówiła szefowa rządu w poniedziałek na spotkaniu ze środowiskami lokalnymi w Hajnówce (woj. podlaskie).

Na konwencji (PO w Poznaniu w minioną sobotę) powiedziałam znamienne słowa i tego będę się trzymać, bo uważam, że to jest coś najcenniejszego: każdy rozsądny Polak nie powie, że Polska dzisiaj jest tym samym krajem - jeśli chodzi o jej wygląd, infrastrukturę jak jeszcze osiem lat temu - mówiła szefowa rządu. Jej zdaniem, Polska to państwo, które w sposób szczególny potrafiło wykorzystać szansę europejską. Polska potrafiła środki europejskie wykorzystać do maksimum - oceniła.

Kopacz podkreśliła, że zgadza się z opiniami, że powinniśmy czuć Zachód we własnej kieszeni, że Polacy powinni zarabiać wreszcie tak jak na Zachodzie. To jest moje prawdziwe wyzwanie na następne cztery lata - oświadczyła.

Szefowa rządu zapewniła, że nie jest to czcza obietnica. 11 miesięcy temu obejmowałam urząd premiera, w przeciwieństwie do wielu polityków uważam, że każde słowo wygłoszone przez polityka ma swoją wartość () nie należy dawać ludziom nadziei, której potem człowiek nie jest w stanie zrealizować, bo taka nadzieja jest zwykłym oszustwem - powiedziała premier.

"Mogę powiedzieć wyborcom, patrząc im w oczy: tak, wykonałam wszystkie deklaracje, które złożyłam 1 października (w expose). To jest moja wizytówka i moja legitymacja do tego, żeby jeżdżąc po Polsce mówić: chcę przez cztery lata zrobić coś konkretnego, a to coś konkretnego ja nazywam lepszym życiem Polaków" powiedziała szefowa rządu.Przez następne cztery lata, to im (Polakom) przede wszystkim chcę poświęcić rządzenie w kraju, a więc jeśli lepsze życie, to Polacy muszą widzieć Zachód we własnej kieszeni i we własnym domu, w zbyt wielu domach niestety tego Zachodu nie widać dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b prac. marketu 2015-09-15 18:52:56

  Rozsądni obywatele nie ale "głupi naród" może to kupić bo festiwal obietnic trwa ze wszystkich stron-partii!!!Politycy tak szafują obietnicami i "gruszkami na wierzbie bo wyborcy ich nauczyli że nic im nie grozi jak z obietnic się nie wywiążą czas najwyższy tym partią co już rządzili podziękować a wiecznym jak Lenin posłom tym bardziej.Jak ktoś był posłem 30 lat to się wypalił!!!

  Pamiętajcie o tym przy urnach!!!

 • Ola 2015-09-15 17:27:31

  Teraz się obudziła przed wyborami. Kto w jej słowa uwierzy?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  10,29

 • Śr

  6,08

 • Min

  3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane