Korczową Dolinę odwiedza coraz więcej klientów

Autor: www.dlahandlu.pl 29 maja 2012 21:45

W pierwszych czterech miesiącach br. Korczowa Dolina odnotowała ponad 40-proc. wzrost liczby klientów w porównaniu z IV kw. 2011 r. Jednocześnie w maju do grona najemców Korczowej Doliny dołączyło dwóch najemców, zajmując ponad 150 mkw. Jeszcze w II kw. na powierzchni 1 500 mkw. zostanie tu uruchomiony market budowlany, finalizowane są kolejne umowy najmu.

Ofertę Centrum wzbogacił sklep marki Gorsenia, producenta ekskluzywnej bielizny damskiej i młodzieżowej. Ponadto na powierzchni 100 mkw. został uruchomiony lokal z produktami chemii gospodarczej.

Firma odpowiedzialna za komercjalizację Korczowej Doliny finalizuje już mocno zaawansowane rozmowy z najemcami z branży RTV/AGD, wyposażenia wnętrz i motoryzacyjnej. Docelowo na terenie centrum planowane jest powstanie alei towarów oferowanych przez polskich producentów, którzy planują swoją silną ekspansję na rynki wschodnie.

Centrum Handlu Korczowa Dolina jest odpowiedzią na wzrastający ruch przygraniczny, a co za tym idzie obroty handlowe z Ukrainą. Obiekt jest usytuowany 2 km od największego przejścia granicznego z Ukrainą w Korczowej przy najdłuższej trasie transeuropejskiej E40 oraz autostradzie A4, głównym szlaku komunikacyjnym łączącym Europę Zachodnią z Ukrainą. W strukturze wydatków obywateli z Ukrainy obok towarów żywnościowych największą wartość stanowią materiały budowlane, sprzęt RTV i AGD oraz artykuły motoryzacyjne. Natomiast z towarów żywnościowych najchętniej kupowane jest mięso i wyroby mięsne. Znaczny udział w strukturze wydatków stanowią także odzież i obuwie oraz środki czystości i wyroby toaletowe. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10963

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane