PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kosztem ponad 30 mln zł zmodernizowano CH Sarni Stok

Autor: www.dlahandlu.pl 27 listopada 2012 09:27

Znane marki, wśród których m.in.: H&M, Home&You, 4F, Bytom, Takko Fashion, Wrangler oraz W.KRUK poszerzyły ofertę Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku Białej. Odnowiony, powiększony obiekt od ponownego otwarcia odwiedziło już ponad 63 tys. klientów. Nakład inwestycyjny rozbudowy i rewitalizacji wyniósł ponad 30 mln złotych.

Prowadzone od czerwca br. roku rozbudowa i rewitalizacja bielskiego centrum handlowego dobiegły końca. Powierzchnia Centrum Handlowego Sarni Stok zwiększona została do 33 tys. m kw, a zatrudnienie w nowych sklepach znajdzie ok. 100 osób.

- CH Sarni Stok zostało wybudowane w 2001 roku. Po dekadzie funkcjonowania centrum podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu jego całkowitej metamorfozy. W rezultacie wykonanych prac, dziś ponownie zapraszamy do nowoczesnego Sarniego Stoku - centrum, w którym różnorodnej ofercie sklepów i punktów usługowych towarzyszy komfort i przyjazna atmosfera do zakupów oraz spotkań - mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management CBRE Global Investors w Polsce.
Wygląd i wystrój Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku Białej uległy zmianie. Zarówno elewacja budynku, jak i wnętrze, zostały zmodernizowane.

Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Za proces rekomercjalizacji obiektu towarzyszący procesom renowacji i rozbudowy odpowiada firma DTZ, która jest również zarządcą nieruchomości. Obecna powierzchnia Sarniego Stoku wynosi 33 tys. m kw. W centrum funkcjonuje ponad 70 sklepów  i punktów usługowych. Właścicielem obiektu jest fundusz PFCE, zarządzany przez CBRE Global Investors.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    6,40

  • Min

    3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane