Krakowska Serenada skomercjalizowana w 75 proc.

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2016 12:48

Już trzy czwarte powierzchni handlowej krakowskiej Serenady zostało wynajęte. Łączna powierzchnia najmu (GLA) budowanej galerii to 42 000 mkw. Centrum zostanie oddane do użytku w 2017 roku.

W Centrum znajdzie się 170 sklepów i butików, salonów usługowych, restauracji, kawiarni i barów na trzech kondygnacjach. Oferta modowa Serenady to przede wszystkim sklepy Grupy LPP, Grupy Inditex, H&M oraz Van Graaf. Galeria zaoferuje atrakcyjnie usytuowaną część restauracyjną. Parking Serenady będzie miał 3300 miejsc.

Budowa Serenady rozpoczęła się w ubiegłym roku, a jej zakończenie planowane jest na 2017. Wykonawcą stanu surowego jest RD Bud. 

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza obiektami handlowymi i posiada znaczący portfel projektów w całym kraju. Obecnie Mayland realizuje budowę Centrum Serenada w Krakowie, przygotowuje przebudowę Fortu Wola w Warszawie oraz prowadzi prace nad projektami w Rzeszowie, Zabrzu i Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane