PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Krakowski Kredens chce być widoczny za granicą i na lotniskach

Autor: dlahandlu.pl 14 czerwca 2011 13:30

Sieć Krakowski Kredens należąca do Alma Market prowadzi rozmowy z master franczyzobiorcami, którzy są zainteresowani wprowadzeniem konceptu na rynki europejskie. Rozmowy mają zostać sfinalizowane do końca 2011 roku.

Zainteresowanie uruchomieniem zagranicznych placówek jest duże - przekonują przedstawiciele sieci. Sklepy mogłyby w 2012 roku pojawić się w Anglii, Francji, Niemczech. Obecnie w Brukseli działają delikatesy, które prowadzą sprzedaż produktów pod marką Krakowski Kredens.

Firma chce także wzmocnić swoją obecność na lotniskach. Obecnie Krakowski Kredens ma własny sklep na krakowskich Balicach i regały w sklepie Aelia na lotnisku w Warszawie. Prowadzi jednak rozmowy na temat szerszego zaistnienia w strefach bezcłowych w innych polskich portach lotniczych.

Na koniec 2010 roku posiadała 32 funkcjonujące niezależnie placówki handlowe. Przy czym łącznie z lokalizacjami w 29 obiektach Delikatesów Alma w koncepcie „shop-in-shop", Krakowski Kredens tworzy już sieć 61 lokalizacji w całej Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • sloma 2011-10-17 09:12:57

  To co mówi Jerzy M. należy podzielić przez 2, później przez 3 i wtedy można domniemywać faktów. Krakowski Kredens miał po 2 latach mieć 100 sklepów, a przez ostatnie lata otworzył raptem 4 placówki. Alma tez miała prowadzić ogromną ekspansję za granicą, po jego (Jerzego M.) jednodniowym wyjeździe do zapomnianego centrum handlowego pod Berlinem ;-)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  26,60

 • Śr

  18,02

 • Min

  13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane