PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Królewskie promuje się podczas Nocy Muzeów

Autor: pr 19 maja 2017 12:04

Królewskie promuje się podczas Nocy Muzeów fot. materiały prasowe

Marka Królewskie zaprasza na spotkanie ze smakiem dawnej Warszawy podczas Nocy Muzeów. Wieczorem 20 maja ponad 230 muzeów, galerii i instytucji kulturalnych w stolicy udostępni swoje obiekty. Zwiedzającym towarzyszyć będzie najbardziej warszawskie piwo, które na tę noc przygotowało akcję samplingową wariantu Królewskie Niefiltrowane.

Akcja samplingowa wystartuje o godz. 20 i potrwa do ok. 3 rano. W tym czasie ekipa Królewskiego Niefiltrowanego, w strojach wzorowanych na modzie dawnych lat, będzie przemieszczać się po mieście autem kultowym dla mieszkańców stolicy – starą Warszawą, oznakowaną logo marki. Piwo w zamkniętych butelkach będzie rozdawane osobom pełnoletnim w wybranych lokalizacjach na terenie miasta.

To kolejna akcja podkreślająca warszawski charakter Królewskiego. Regionalna marka inspiruje do poznawania historii stolicy i odkrywania jej wyjątkowej historii.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Darek 2017-05-19 14:23:43

    Najbardziej warszawskie - ale bzdura. Piwo produkowane w Warce i Bydgoszczy nie ma nic wspólnego ze starym Królewskim. Prawdziwie warszawskie to piwa z browarów restauracyjnych albo z Jabłonowa - ci są przynajmniej z regionu...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane