PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Książece Jasne Ryżowe wraca na półki z mocnym wsparciem sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 27 marca 2014 12:18

Książęce Jasne Ryżowe w marcu br. ponownie trafiło do sprzedaży. Jasne Ryżowe dostępne było w ponad 18 600 sklepach, w których sprzedano 1 400 000 butelek. Oznacza to, że co minutę sprzedawane były 4 butelki letniego wariantu Książęcego.

Książęce Jasne Ryżowe otrzyma silne wsparcie sprzedażowe. Letni wariant promowany będzie spotem telewizyjnym, który będzie można zobaczyć również on-line w ramach internetowej kampanii marki. Widoczność produktu zapewnią również działania na Facebooku, kampania displayowa w Internecie i wsparcie PR.

W handlu Książęce Jasne Ryżowe otrzyma dedykowane materiały POS w postaci m.in. standów, wobblerów, zawieszek na skrzynki czy ulotek. Widoczność produktu zapewnią również dodatkowe ekspozycje poza półką z piwami. W wybranych punktach sprzedaży planowane są akcje samplingowe, pojawią się również specjalne ekspozycje prezentujące składniki piwa.

W gastronomii w wybranych lokalach dostępne będą szklanki dedykowane Jasnemu Ryżowemu oraz specjalne standy prezentujące składniki piwa. Konsumenci będą mogli skorzystać też z kart degustacyjnych, sprawdzając swoją piwną wiedzę.

Nowy wariant Książęcego dostępny jest w handlu nowoczesnym i tradycyjnym oraz w wybranych lokalach gastronomicznych. Książęce Jasne Ryżowe można kupić w butelce 500ml. Cena rekomendowana za butelkę 500ml to ok. 3,59 zł. Produkt dostępny będzie w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,53

 • Min

  2,59

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane